Jesteśmy na liście zwycięzców Idea Track w konkursie agencji @EUSPA - CASSINI

Z radością ogłaszamy, że projekt – GBAT - Ground Based Augmentation Transceiver realizowany przez zespół w składzie mgr inż. Mateusz Czyrzniak, dr hab. inż. Jacek Rapiński, prof. UWM, dr inż. Dariusz Tomaszewski z Instytutu Geodezji i Budownictwa, Wydziału Geoinżynierii Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie we współpracy z dr inż. Karoliną Krzykowską-Piotrowską z Zakładu Inżynierii Transportu Lotniczego i Teleinformatyki, Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej został wybrany jako jeden ze zwycięzców Idea Track w konkursie agencji @EUSPA - CASSINI Challenges!

Nasz innowacyjny pomysł wykorzystuje europejskie technologie kosmiczne #EUSpace w celu wspierania dostępności, ciągłości i niezawodności nawigacji satelitarnej. Jesteśmy niesamowicie wdzięczni za możliwość urzeczywistnienia naszej wizji i przyczynienia się do rozwoju nauki o kosmosie.

Więcej informacji: https://www.euspa.europa.eu/cassini-challenges-winners-2023