Ze smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Profesor Zofii Więckowicz

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

prof. dr hab. inż. Zofii Więckowicz

wieloletniej kierownik Katedry Planowania i Urządzania Terenów Wiejskich, Wydziału Inżynierii Kształtowanie środowiska i Geodezji, Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, wspaniałego Nauczyciela Akademickiego i wybitnej ekspertki w zakresie gospodarki przestrzennej oraz wyceny nieruchomości.

Pani Profesor była założycielką oraz Kierownikiem Studiów Podyplomowych Wycena nieruchomości, Zarządzanie nieruchomościami oraz Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami.

Wyrazy szczerego współczucia Rodzinie i Bliskim
składają Dziekan, Prodziekani Wydziału Geoinżynierii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
Dyrektor Instytutu Gospodarki Przestrzennej i Geografii Wydziału Geoinżynierii

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w piątek 10 maja na Cmentarzu Brochowskim przy ul. Brochowskiej we Wrocławiu. Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się mszą świętą w kaplicy cmentarnej o godz. 12.00.